teisipäev, 29. juuli 2014

Tallinn - Kloogaranna.

Pole kunagi seal käinud. Mõned aastad tagasi oli kuulda, et rand viletsas seisus ja vald lubas midagi tegema hakata. Vaatame siis...

Kolm rongi päevas. Häda korral piisab, tekitab isegi väikese valikuvõimaluse.
4 vagunit, rahvast parasjagu. Ütlen kohe ära, et rannas kuni Laulasmaani välja võis olla oma paartuhat inimest.Keila. Mis kujud paistavad tornis. Pidin zuumima...


Mõned vanad hoonee. Aga mitte midagi puhkajale. Pean tunnistama, et kõht kippus tühjaks minema (oma viga muidugi, et enne minekut või teel ei söönud), poleks paha olnud ka üks kohvi enne tagasitulekut. Pole aga vist piisavalt "tulus äri", et keegi midagi ei tee.
Möödunud õhtul oli suuremat sorti simman...Üks koht rannas oli sodi täis. Usun, et see tänu valla tegelemisele ehk siis sodi ühte kohta kokku lükatud. Vesi ka peaaegu puhas, mingit sodi natuke ujus ikkag. Aga vesi soe muidugi, arvan, et +35. Liiv enam-vähem, rohi niidetud, nii et täiesti ajas asja ära. Merepõhi mõnus, ujumine nauding.


Laulasmaa paistab kätte ära...

Suured ventilaatorid tegid ka natuke tuult...Kabiine oli vähe, prügikaste üldse silma ei hakanud.See muidugi ilus, üksik hütike.


Mulle meeldis, et parkla väiksem, sest nii on osagi autosid puude varjus.Siingi võiks keskel puud kasvada.Nõmm-liivatee. Korjasin pisukese pundi, ühe tassi jaoks ehk piisab.Teises kohas isegi vähem rahvast.
******************

On artikkel, aga õiget sotti asjast ei saa. Postimehe tase.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar