pühapäev, 3. august 2014

Rongi ootamine. Risti.


Ütlen kohe ära, et korraldus oli super! Puhvetis teenindus parem kui mõnes restoranis, ilm ilus, inimesed toredad ja esinemised kah!
Eriline tänu Rein Kruusmaa`le, et nägi vaeva ja dresiini Türilt tõi!Vaade ülesõidult Turba poole. Rongi ei paista.
Aga jaamas juba toimetatakse. Väga vahva tunne oli muide selle dresiinisõiduga. Kui ta seal kõrvalteel sõitis, siis peateel olles tekkis korduvalt tunne, et rong tuleb ja vaatasin seljataha...Kuigi rongi perroon tuleks Ristil teha teise kohta siis sellegipoolest võiks see koht siin olla eriline ka siis kui rongid mööda vuravad! Sest siin on salapära...Ei oska väga nimeliselt tänada, kuid tänaks veel kord kõiki, kes selle päeva nii imeliseks tegid!

Läänemaa ootab!


Kertu Viigipuu!
Tullakse rongile, reipalt. Maal ei ole elu veel väljasurnud!Haapsalu üks kolmest fotomusketärist - Rita Helisma.Muidugi võib sõita ka bussiga, aga see pole kaugeltki mugav ning rong ON hoopis teine asi.Neeme Suur vestis niisama juttu ja rääkis ka natuke asjade arengust.


Jutt sai rääkida paljudega.Puhvet koos kõige juurdekuuluvaga oli uhkemast uhkem vanas ooteruumis. Kuulsin, kuid väga paljud kiitsid kooke ja muud. Minagi ostsin pileti, aga et rongi polnud, sain selle eest pokaalikese KÜLMA veini! Nii palju oli vaeva nähtud, et isegi külma veini ja muidugi ka maitsevee pärast oli vaeva nähtud! Oli ju sellise palavaga vesi ainumaid asju, mis laseb kuidagi vastu pidada!
Ja kui hoolega vaadata, siis pole imestada, miks nii palju seda puhvetit külastati!


FB-Edgar Maidlaga kohtusin esimest korda.


Ka Muhu naised olid kohal. Kuda nad muidu rongiga sõita saavad!Nii vaatasime, kas rongi tuleb! Millal siis ometi?

Sellist raudteed me tahtsimegi!
Noh, on ju hea rongiga sõita? Nägudestki näha! Mida me siis veel ootame?


Peale laulmise ja pillimängu oli ka väike etendus!


Ilusa suve jätku, Risti! Loodame, et talupojamõistus võidutseb ja peagi saategi päris rongiga sõita!
Ja aitäh veel kord ilusa päeva eest!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar