reede, 31. oktoober 2014

Pusku Turismitalu.


Täna (nüüd juba eile) toimus siis väljasõit Lõuna-Läänemaale, kus sai tutvuda paljude majutusasutuste ja muu huvitavaga. Esimene koht oli Pusku Turismitalu, väga lähedal Haapsalule. Et tempo oli kiire ja päev sisutihe, siis püüdsin igal pool nii juttu kuulata, kui ka pilte teha. Eks seepärast läks pool infot kaduma, ja ka pilte tehes pidin rohkem ringi kihutama, seepärast ise peensusteni asju vaadata ei jõudnud. Aga küllap pildid üht-teist näitavad.

Rookatusega Pusku Turismitalu asub Haapsalust vaid 9km kaugusel looduskaunis paigas. Lisaks majutusele ning seminari ja peoruumile pakub Pusku ka Läänemaal ainulaadset parvsauna kasutamise võimalust. Meid võtab vastu Pusku talu peremees Indrek Loo.

Ja Läänemaa Turismi poolt said vist kõik nautida tervet päeva, sest ütlen juba ette, super!


Et aga nii vara Tallinnast rongi ei läinud, vabandust, bussi ei läinud, siis pidin juba eelmisel õhtul ette sõitma. Vana-Pääskülast siis bussile, sinnamaani rongiga ju saab....

Koos päiksega tõusin ka mina ja seadsin sammud Veekeskuse juurde.


Tallinna mnt ristmik remondis, töömehed puhusid juba juttu....

....aga veekeskusesse tulid lapsed juba hommikul vara.


Kokkuhoid maanteedel tähendab seda, et motorolleriga ja ratastega kitsas sõita, et ehk isegi nende puhul peavad suremad liiklusvahendid vastassuunda minema. Vot sulle turismimaad...Aga meie jõudsime kohale. Ilus! Tõsiselt ilus.


Ja nagu ikka, kui lähen Haapsallu, on ilmad ilusad...

Kel aga huvi, siis Teid oodatakse. Ja mitte ainult Puskus, vaid ka.....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar