laupäev, 10. oktoober 2015

Tallinna kalaturg.


FB-l on ikka kõva jõud. Karin Tammemägi üleskutset nähes tormasin ka rattaga kohale. Luku unustasin maha, aga õnneks pani üks proua mu ratta enda omaga "paari"! Tänud talle! Sest rattaga selles massis liikuda poleks saanud.......


Müügil oli natuke ka muid asju. Kas just prille seal müüma peaks, on iseküsimus....


Aga see, et kalaturul ka muud head-paremat on saada, on muidugi tore asi. No ei hakka ju kappama mööda linna, eks ole? Tõsi küll, et endale midagi üht-teist head lubasin, siis ise seekord jätsin sellest letist ostmata.
Ja sellest ka.

Praegu küll natuke kahetsen juba, et oleks võinud ju saunasuitsuliha ikka osta, kasvõi killukese.Aga vaat tuurast ma mööda minna ei saanud. Ükskord elus peab ju proovima!


Siit ka purgike! Kui Haapsalus turul oli purk 15 eurot, siis siin oli tegemist ikkagi mõistlike hindadega.

Kastmetest ma aga mööda ei lähe, kasvõi nui neljaks!
Ja ka peipsi sibulatlihtsalt peab tarbima. Juba see värv meelitab!

Rahvast oli nagu murdu, kalaturu ala on aga paraku väga kitsuke!

Ruumi turu jaoks peaks aga olema! Ma ei tea, mis siia maale tuleb, kuid vaba aja veetmise koht ja kalaturg peakski siin olema. Muidugi, iseenesest võiks kalaturg olla ka sadama turu platsil, üks koht ja kaks asja. Koos olles on alati lootust, et kliente on rohkem.
Kitsukeses kohas "osatakse" siiski ka parkida....Aga kuhu me siis läheme? Või kust tuleme? Ja mis saab meie tulevikust, teada-tuntud on teed vaid paljuski sodi müüvatesse marketitesse?  Ei taha, kuidagi ei taha sellist tulevikku.....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar