kolmapäev, 15. juuni 2016

Võru.


Pean ausalt tunnistama, et ma ei ole linnainimene. Ja kui peaksin valima, siis eelkõige Haapsalu. Võru linnaga sel lühikesel kohtumisel sidet ei tekkinud. Mitte et seal polnuks ilus.


Ometi oli tunda ka seda, et linn ei ole heas seisus. Tehakse ja toimetatakse, aga tulubaas vist ei ole parim. Ääremaa ikkagi. Tahaks väga, et Võru saaks positiivse tõuke ja elu siinkandis muutuks tunduvalt paremaks.

Tamula muidugi ilus!

Aga juuni keskpaik ja söögikoht rannas suletud? Puhkajaid võis samuti lugeda näppudel kokku! Mis teha? Kuidas Võru puhkajate mekaks taas muuta?

Bussijaama lähedal oli sobivalt tehtud isegi kettagolf.Navitrolla!

Päris maitsev päevapraad oli!


Siin aga hea näide, kui väga meil mõeldakse inimestele. Jutumärkides muidugi! Pole varjulist kohtagi, bussijuht oma bussiga võib tunde päikese käes küpseda!
Muidugi, iseküsimus on see, kas bussijaam peaks olema siin?..............Või hoopis siin? Koos rongipeatusega, siinsamas kõveral. Parklad jm kaasa arvatud! See ei keelaks ju bussidel ka kesklinnas peatust teha. Aga rongiliiklus tuleb tagasi tuua ja lükata pr Palo, hr Pevkur jt sinna, kuhu nad lükkasid Võru rongi. Kraavi! Paraku on siingi pohhuism valitseva koalitsiooni(?) erakondade mentaliteet! Kas Eesti jõuab nii kindlalt kuhugi? Ei, kakerdame viimase viie piirimail ja sinna me jääme. Vabandust, küllap langeme veelgi allapoole....
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar