pühapäev, 24. juuli 2016

Puhkepäev.


Töötegemisest ja/või tuuletõmbusest kondid kanged. Ja väsinud kah. No peab lõpuks lihtsalt koivad alla ajama ja välja minema!?


Võib ju ka õhupalliga taevasse tõusta, mina aga eelistasin ratast. Sõitmisega Tallinnas on ju nii ja naa, kohati vägagi hea, kohati aga vaata, et luud-kondid terveks jääks! Nauding on sõitmine aga ikka ja eks pilditegemine kah.


Tohoh, ei saanudki siitkaudu Kadriorgu Russalka juurde! Tahtsin just vaadata, kas see ohtlik aia nurk kuidagi teistmoodi tehtud, nüüd hoopis kortermajade ehitus....Aga see ei sega kohale jõudmist


Maarjamäe tagant ülesmäge tuleb muidugi ratast lükata, ega`s saa ennast siis päris ära tappa. Aga ongi hea vaadata kihvti paekallast.


Päevapaabusilmi oli paekaldal palju.Võinuks ka naistepuna korjata, õitsemise aeg hakkab küll läbi saama
Suur-kapsaliblikas peaks olema. Kapsaid ei näinud.

Huvitav kivi....

Keegi punnpea ja vanu õunapuid võib ka leida.Mis taim üleval ja mis liblikas all pildil, ei tea.

Mailane vist.Keegi silmikutest ja mingi ilus nelk ka.Tallinna linn peaks selle paekalda küll puhkepargiks kujundama. Mõned koormad prahti ära viia, tervisetee-laadsed rajad teha, katusealused-pingid ja ehk lausa ka lõkkekohad. Nagunii käiakse ja tegelikult siin imeilus loodus, paekivipaljandid ka mõnusad. Kaldalt saaks ka vaate ilusaks, kui mõned puud maha võtta!Eks sadamaski vaadata-pildistada.

Mõned pildid meeldisid mulle isegi väga. Püüan ikka midagi erinevat piltidele saada, mingi nurga alt. See omaette mõnus emotsioon.Siin aga üks ohtlikumaid ristmikke, olge siin ettevaatlikud! Tuli roheliseks automaatselt ei lähe, ristmik aga selline, et sageli vaadatakse vaid seisvaid autosid ja põrutatakse üle! Isegi pime peaks nägema, et ohtlik, Tallinna linnavalitsus aga vist hullem kui pime! Papi, kes taas punasega läks, vahtis aga gepsu või otsis kohvritäiteks pokemone....
Ja õhtul otsustasin, et teen veel ühe tiiru. Igati mõnus, kuigi päris hilisel ajal läks jahedaks. Tuled rattale ja helkurvest selga ning minge ka. Sealne kant oli üllatavalt vaikne!
2 kommentaari:

  1. Taas uhke pildiseeria ma vaatan ☺
    Loodus ikka imeline ja pildistamise hobi sobibki sinna juurde.
    Nooremana mulle endalegi meeldis sadama lãhedus miskiparast-lihtsalt meeldis seda rahu ilmselt nautida.

    VastaKustuta