neljapäev, 4. august 2016

Parim talutoit, oi-oi-oi.....http://maaelu.postimees.ee/v2/3787965/parim-talutoit-mahekeefir-tudraoli-kadakasiirup

Tundub põnev?

*******************************

5. aug. 2016Läksin mina juba teist korda trammile viimaste päevade jooksul. Ega ma maakana linnas väga käia taha. Vahel aga peab.


Kohvik Kuusk Hernesto. Ülinaljakas nimi. Uurisin, et kas mõne seebiseriaali-(H)ernesto auks!? Oh ei, hoopis vahvam lugu. Enne oli nimeks Kuus Hernest, siis muudeti ja kauamõtlemise tulemuseks selline haruldane nimi!Terass ja pääs sinna.

 Kohvik hubane. Väikse mängunurga ja väikese rongiga. Hinnaklass pigem kõrge. Eks see tähenda ka seda, et iga tallinlane väga palju kohvikuskäiku lubada ei saa. Meie elatustaseme juures. Vahel aga kindlasti tasub võimalus leida ja tibakese lõõgastuda.
Ja mis puutub siia talutoit?  Asjalood sellised, et võitsin FB-s aasta parimate toiduainete hulgast väikese valiku. Hea FB-sõber andis sellest teada. Vahel ikka veab! Ise salamisi mõtlen, et äkki see oli väike saatuse tänukink selle teemaga tegelemise eest!? Näed, siis tasub vahel "viriseda"!?
Muhu leiva ostsin lisaks. No ei saanud ostmata jätta.


Ja teadmiseks, kohvik Kuusk Hernesto üks kohtadest, kus saab kätte maakaup.ee tellitud kauba! Jätku leiba!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar