esmaspäev, 14. august 2017

Eidapere rong ja liblikad 2.


Tore, et külapoes ka sularaha saab! Aga kahju, et Swedpank, va röövel, ei taha koostööd teha! Kasvõi läbi väikese teenustasu!?
Aga elu Eidaperes kaob. kadunud pood, apteek, perearst, post. Karta on, et läheb ka kool, ometi on see koduks paljudele kaugemaltki!


Turismi saab arendada koostöös kõigi kohalikega. 
On ka selliseid ettevõtmisi ja uhket aiandust!See on tee, mida mööda omal ajal sõitis Järvakandi kitsarööpmeline. Eks nüüdki oleks erinevaid võimalusi, rajada muuseumraudtee Järvakandini või Lelle - Pärnu lõigule. Koos väga erinevate turismiettevõtmistega. Paraku on seda raske loota, oleks hea, kui saaks selle Lelle - Eidapere lõigulegi ja edasi kergliiklustee. Nagu Tervisetee.

Kiire põige Järvakanti.


Järvakandi jaam.Kohapeal toimus vägev jooksuüritus.Järvakandi klaasimuuseum. Oli ju nii siin kui Eidaperes klaasitööstus

Terve ema, terved lapsed....
Ähvardas vihmaga, aga palavus aina suurenes. Äikesetormini oli jäänud veel mõned tunnid....
Aga Kaisma ääres ilus! Väga palju annavad juurde kased. Muidugi võiks mõelda, et RB toob siiakanti peatuse, kuid see, nagu kogu projekt, on täiesti läbimõtlemata ja kohalik liiklus sel raudteel saab olema (kui üldse tuleb) veel hullem, kui praegusel Pärnu raudteel....
Ning kordades ja kordades kallim, mida meie üleval pidada ei jõua....Kõrkjad.


Ubaleht ja soopihl.
Rebasesaba vist.
Kollaste õitega peaks olema metsvits.


vesikanep?


Neid liblikaid mina määrata ei suuda, pidevalt panen puusse.Mingi madar.
Toetasin minagi. Iga kell!
Kaisma järve maks sügavus on 2,1 m. Paadiga saab sõita, ujumine pea võimatu

Aga ujuda saab päris edukalt vanas välibasseinis.Ja kohta (hooneid) saab ka üürida.Harilik tõmmusilmik, mitte väga tihti kohatav liik.
Aitäh, Margus ja Andrus!Marguselegi siinne kant võõravõitu, aga ideid see andis.Kas iin saab piknikku pidada

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar