teisipäev, 12. august 2014

Käsitöölaat Valge Daami Aegu...


Linn autosid täis, Väike Peetrike rühib kuis jaksab, inimesed, küsivad aga: Kus on päris rong? Majandusminister käis nüüd Haapsalus, ei tea, mida head kõneles!? Kas Haapsalus silmad lahti ringi käies on ikka veel neid, kes räägivad, et on vaja veel analüüsida? Mis kurat siin veel analüüsida? Kui nii edasi läheb (PKC-st ma ei räägigi), siis võib hakata varsti välja ütlema, et see valitsus, kes nii vajaliku asjaga viivitab, on lausa kurjast! Nii ei suhtuta oma inimestesse ja maasse! Ja nii ütlengi!Täna (13. 08.) kostus raadiost, et Urve Palo on nõus laenuga raudtee ehitamiseks. Aga see otsus minevat pigem aega peale valimisi! Reformierekond ja Lauri Luik siis ei saa ikka kuidagi ühisele lainele? Tuleb teha uusi valikuid kevadel?


Tore, et tänav oli laadaks kinni pandud. Usun, et autosõitjad said sellest hoolimata hakkama!? Sest sellise rahvamassi puhul poleks muu variant olnud mõeldavgi. Mõnigi müüja ütles, et sellist käsitöölaata pole Haapsalus veel olnud, külastajate arv võis ulatuda paarikümne tuhandeni!
Esimene asi, mis silma torkas, oli porgand puude vilus! Võimalik, et ületäituvusega (analüüsida veel jõutakse)!Väga palju head ja huvitavat kaupa, hinnad tundusid suhteliselt mõistlikud, paljud kaubad saidki otsa!
Astelpajumahl on ikka imehea küll! Ei jätnud mitte rüüpamata!Suitsutoodetele ei raatsinud kulutada, kuigi tegemist ikka väga hea asjaga ju!

Peab ka einestama. Ja kõik ju tore, vaid kutsumata külalisi ehk herilasi oli hullult palju...


Ning siis tuli rong killadi-kolladi.... Ja nagu ikka, pilgeni täis!
Kõlleste kommimeistrid.
Ja Grande Pizza. Neile tänud!Aina paremaks läheb! Õlu jäi siin küll proovimata....

Esinejad pakkusid silmailu! Ja esinejaid jätkus terveks päevaks ning mitmesse kohta.

Porgand ikka populaarne. Saab ka aknast piiluda, kas vabu kohti on!Uuest poest üks Pöide õlu - pole paha!
Rahvatantsuvilistel tatsub jalg ka väljaspool esinemist....Lihtsalt imeline. Milline puhkus! Ja milline kasu kohalikele kaubitsejatele-tegijatele!3 kommentaari:

 1. Imeline puhkus töesti- pilte palju ja emotsioonid jöudsid koheselt edasi! Selle aasta Valge Daam jäi nägemata- eks järgmisel aastal peab proovima kindlasti!

  VastaKustuta
 2. pirtsakas sibul13. august 2014 12:57

  Porgandite kuulsuses ei kahtlegi kuna ületäituvused köikjal rongides, mis siis veel batuudi porknas kahelda?!
  Klaasikese Valtu veini mekiks ja oleks kindlasti vaadanud kuidas tänaval esinetakse- super et ürituse melu suur oli!!

  VastaKustuta
 3. Tänud!

  Mul on hea meel kui saan kellelegi oma postitustega rõõmu valmistada.

  VastaKustuta