Reede, 12. detsember 2014

Haapsalus ringi jalutamas.


RONGI EI OLE!
Reisi algus bussijaamas. Huvitav, et bussijaamas suudetakse tagada infot ja olla tasemel, Balti jaam aga endiselt kui peldik! Vabandan! Aga see, et toiduaineleti asemele tuleb viinapood vaksalihoones, no tänan väga!
See, et bussid üleüldse alustaks oma sõitu Balti jaamas, oleks veelgi elementaarsem!Ja teeks siis peatused ka linnas, vastavalt suunale.
Et Soffas, suhteliselt kõrge hinnaklassiga kohas, saab päeval süüa poole soodsamalt, tuli ära kasutada. Ja üks kord üle pika aja võib ka head veiseliha endale lubada... 
Taas on avatud Hetkepüüdja!
Tormiseks kiskus. Aga vägev!Beguta lilled!Kultuurikeskuses fotonäituse avamine ja rõõm kohata jälle Arvot.

Päeval astusin ka siia sisse, et lõunatada. Ees olid juba Sukles ja Karilaid ja nagu viimasel ajal Haapsalus kombeks, tuli jutt Katjast.
Ma ei tea. Haapsalus võiks ju promenaadil olla küll ilusaid skulptuure, aga kas just selline eeskijuks või turismimagnetiks oleks, kahtlen. Kahtlevad ka paljud teised. Aga eks seegi on osa linnast. Ja turismist. Nii et arutama peab.
Katja plaanitu, kui see suuremas osas muidugi täide läheks, tähendaks kõva plussi rongiliiklusele, sest mida rohkem spaasid jm, seda rohke külastajaid. Aga....kuskil on piirid. Romantikapealinn kõlab igatahes uhkemalt.
Remont jätkub.

Üks kiht ühte, teine teist killustikku. Loodame, et need mõlemad ikka tugevad...Gift käsitööpood - enne talve ja pühi õige koht enda jaoks ja kingituste ostmiseks.


Ka sepapoisid tegutsevad.
De La Gardie loss - nüüdseks hooldekodu.
Siitkaudu saab Fra Maresse.


Vahel võib Fra Mares kohata ka kodumaise tööandja poolt siia "saadetud" puhkajaid. Aga miks nii vähe? Kas põhjusels ongi see, et tööandjaid ei huvita töötaja absoluutselt? Mõistmata, et töötaja jaoks on selline suhtumine oluline!


'
Kus on rong, ma küsin?
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar